У Херсоні відбулися урочистості з нагоди присвоєння школі №50 імені Романа Набєгова

Груд. 27 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У загальноосвітній школі №50 відбулися урочистості з нагоди присвоєння навчальному закладу імені Романа Набєгова - херсонця, якийзагинув при прориві із оточення під містом Іловайськ Донецької області. Посмертно Роман нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року депутатами Херсонської міської ради було прийнято відповідне рішення. Попередньо,з 30 червня по 30 серпня 2017 року,управлінням освіти Херсонської міської ради були організовані громадські слухання. У результаті слухань,громадськість підтримала питання присвоєння школі №50 імені загиблого в АТО воїна Романа Набєгова.

На урочистій церемонії були присутні батьки Романа Набєгова, побратими з батальйону "Миротворець", колектив школи, представники міської влади.

"Щиро дякую колективу школи за цю ініціативу та усім херсонцям, які її підтримали. Пам'ятаймо Романа та усіх хлопців, які захищають нашу країну, віддаючи найцнніше, що у них є - своє життя. Слава Україні", - звернувся до присутніх на заході міський голова Володимир Миколаєнко.

У свою чергу, мати Романа Оксана Набєгова відзначила, що перейменування школи - важливий внесок до культурної скарбниці Херсона та України.

Зазначимо, що на території школи також діє пересувна виставка "Блокпост пам'яті"на честь розвідника-кулеметника батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» Романа Набєгова. Організатор її -керівник пошукової групи місії «Евакуація 200» Павло Нетьосов, який також був присутній на церемонії перейменування.