У Херсоні відбувся міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Квіт. 7 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

З 1 до 5 квітня на базі Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

У ній взяли участь учні віком до 18 років включно, які займаються в гуртках технічного напряму закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Для участі в міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу надано 26 експонатів від 10 закладів освіти № 11, 20, 26, 28, 34, 46, 52, 56, Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради, Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Творчі роботи учнів представлені за розділами: «Електронні прилади та електротехніка», «Ігри та іграшки з елементами техніки», «Космічна техніка та техніка майбутнього», «Моделі історичної серії», «Навчальні посібники», «Побутова техніка», «Стендові моделі та моделі-копії», «Спортивно-технічне моделювання», «Транспортні засоби». У розділі «Архітектура та будівництво» експонаті були відсутні.

Найбільш оригінальні експонати, які отримали максимальну кількість балів, представили вихованці гуртків від закладів загальної середньої та позашкільної освіти: № 11, 26, 28, ЛЖЄП, Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.