У Херсоні вирішили розширити Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства

Вер. 15 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У Херсоні вирішили розпочати роботу з розширення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства. Про це стало відомо під час візиту міського голови Володимира Миколаєнка до закладу.

Як відомо, центр розрахований на 12-15 осіб, створювався у рамках спільногопроєктуміської ради та ГО «Ліга соціально відповідальних жінок», за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та Угорської Екуменічної Служби Допомоги. З червня він надійшов у підпорядкування міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час наради було вирішено розпочати роботу над розширенням Кризового центру. У майбутньому оновлений заклад зможе прихистити 30 осіб одночасно.

"На жаль, у нашому місті все ще існує проблема із домашнім насильством, і мине в змозіприхистити всіх, у кого є потреба, тому ініціативу щодо розширення центру варто підтримати",наголосив міський голова Володимир Миколаєнко під час наради.

Нагадаємо, що Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства створювався як комплексний заклад, що забезпечує надання спеціалізованої допомоги (соціальної, психологічної, юридичної, медичної) постраждалим від домашнього насильства та тимчасовий притулок у секретному приміщенні.

З початку року там отримала допомогу 31 особа, з них 17 дітей.

Для можливості розширення Кризового центра для постраждалих від домашнього насильства (притулку) тривають перемовини із залучення технічної допомоги з боку Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та Угорської Екуменічної Служби Допомоги, яка буде реалізовуватися у співпраці з громадською організацією «Ліга соціально відповідальних жінок».