У Херсонському професійному суднобудівному ліцеї відбувся День відкритих дверей

Бер. 20 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Минулого тижня уХерсонському професійному суднобудівному ліцеї відбувся День відкритих дверей. Цього дня до ліцею завіталиучні загальноосвітніх навчальних закладів № 2, 9, 13, 14, 16, 57.

Школярі оглянули виставку технічної творчості, всі експонати якої створено руками учнів ліцею, із захватом  розглядали металеві квіти, камінні решітки, підставки для квітів, цікавилися, як виготовити макети суден.

Екскурсія майстернями ліцею, огляд стендових зразків, спілкування з учнями та майстрами захопили дітей. Неочікувано для всіх дуже змістовною і цікавою виявилася екскурсія до музею навчального закладу, який складається із чотирьох залів та містить експонати  з історії кораблебудування в Херсоні та побуту мешканців міста з дня його заснування.

Учні отримали інформацію про переваги  професійного навчання, а саме: час навчання зараховується до трудового стажу, на період навчання учні забезпечуються стипендією та гуртожитком, за бажанням –  триразовим харчуванням, учні проходять обов’язкову виробничу практику на державних та інших підприємствах різних форм власності, після закінчення ліцею учні отримують дипломи державного зразка.

Найбільше враження на гостей заходу склали вправи та продемонстровані навички учнів ліцею, отримані за програмо військової підготовки. Адже до практичних занять долучаються випускники Суднобудівного ліцею, що пройшли нелегкий курс бійця в зоні АТО.

День відкритих дверей у Херсонському професійному суднобудівному ліцеї став святом професії, підтвердив високу якість та актуальність професійно-технічної освіти на сьогоднішній день.