У міськраді обговорили енергозберігаючі заходи для житлових будинків Херсона та Вознесенська

Квіт. 20 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У міській раді відбулась регіональна зустріч в рамках проекту «Німецько-українські енергоефективні будинки», у ході якої обговорили доцільні енергозберігаючі заходи для житлових будинків  м.Херсона та м.Вознесенська.

"Проект «Німецько-українські енергоефективні будинки» стартував ще у жовтні 2015-го року за сприяння Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини. Його основна мета - реалізація серії програм, що стосуються енергозберігаючої санації будинків", - розповіла партнер проекту із Німеччини Лариса Шреккенбах.

За словами останньої, координатором цього проекту є Німецьке енергетичне Агентство (dena), яке реалізує його спільно з партнерами: Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі», Берлін і Центром компетенції з великих житлових масивів, Берлін.

"До 20-ки міст, де реалізовуватиметься проект, увійшов і Херсон. На прикладі ОСББ "Енергетик" впроваджуватиметься енергозберігаюча санація житлового будинку. У Вознесенську енергозберігаючі  заходи вроваджуватимуться на прикладі ОСББ "Кардинал Вознесенська", - повідомив під час зустрічі перший заступник міського голови Ігор Козаков.

Таким чином, для ОСББ "Енергетик" (м.Херсон) та ОСББ "Кардинал Вознесенська" (м.Вознесенськ) сьогодні обговорили доцільні енергозберігаючі заходи та провели оцінку витрат. Крім того, були відпрацьовані технічні, фінансові, організаційні, юридичні та соціальні аспекти енергозберігаючої модернізації.

Нагадуємо, щодля формування міської програми співфінансування енергоефективних заходів ОСББ та управляючим компаніям  пропонується заповнити опитувальний лист на сайті http://xesko.com.ua/reg/

Довідка. Санація житлового будинку - програма міського будівництва,направлена на поліпшення умов життя у невпорядкованих будинкахі районах, а також реконструкцію та модернізацію застарілих житлових будівель.