У міськраді створено робочу групу з питання впровадження єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському транспорті

Січ. 11 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Розпорядженням міського голови створено робочу групу з питання впровадження єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському пасажирському транспорті загального користування та затверджено її склад.

До 19 січня робоча група має визначитися щодо термінів та засад розробки пропозицій щодо впровадження єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському пасажирському транспорті загального користування для подання на опрацювання до управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради.

Основними завданнями робочої групи є:

розробка порядку функціонування та технічні вимоги до єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському пасажирському транспорті загального користування в місті Херсоні;

розробка умов для визначення інвестора, уповноваженого на впровадження єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському пасажирському транспорті загального користування в м. Херсоні.