Учасники пробного ЗНО тестування проходитимуть вдома

Черв. 15 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти оголосив нові правила проходження пробного ЗНО.

З огляду на ситуацію, що склалася, учасникам пропонують пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 учасники мають зайти у свій кабінет для пробного ЗНО, розміщений на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови та літератури.
• Виконати завдання тестового зошита.
• До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
• Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти у кабінет для пробного ЗНО і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який був обраний для проходження пробного ЗНО.
• Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
• До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
• Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагатися дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня.

Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Тестові зошити учасників знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів можна отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО можна за посиланням.