Uklon запрацював у Херсоні і дарує містянам промокод на знижку

Лют. 6 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У Херсоні запрацював сервіс онлайн-виклику таксі Uklon. Презентували сервіс сьогодні у міській раді.

Керівник напрямку регіонального розвитку Євген Борисенко розповів про компанію Uklon: принципи роботи сервісу, умови співпраці з водіями та бонуси як для користувачів сервісу, так і для власників автівок.

prezentation.jpg

За словами Євгена Борисенка, Uklon має певні принципи відбору автомобілів. Це має бути іномарка не пізніше ніж 2000 року випуску, справною та чистою. За недотримання чистоти у салоні авто водієві можуть понизити клас та вартість за поїздку.

Сам водій повинен мати не менше 2 років стажу кермування.

За якісне виконання роботи для партнерів Uklon (водіїв) передбачені постійні бонуси: щоденно водії отримують 20 гривень кеш беку за кожну поїздку, щотижня передбачені бонуси до 1000 гривень в залежності від кількості здійснених поїздок. Додатково передбачені бонуси за брендування автомобілю - до 7 тисяч гривень.

«Бонуси передбачені і для пасажирів. Ми маємо партнерські сервіси, і зареєструвавшись в Uklon користувачі отримують до них доступ», - зазначив Євген.

Для нових користувачів онлайн-сервісу компанія підготувала приємний сюрприз. За промокодом KHERSON40 вони отримують знижку на першу поїздку у розмірі 40 гривень!

Промокод діє при оплаті банківською картою. Як застосувати промокод читайтетут.

Також користувачів закликають залишати відгуки та ставити оцінки для водіїв.

«Співпраця з пасажирами допомагає нам оцінити водіїв та відслідкувати порушників. Через мобільний додаток одразу видно, як знижується рейтинг водія. Коли він опускається нижче 4, ми припиняємо співпрацю», - підкреслив він.

Під час користування мобільним додатком Uklon можна вибрати авто за класом: економ, стандарт, комфорт, універсал, мікроавтобус або драйвер.

Вартість поїздок стартує від 25 гривень.

Найближчим часом компанія планує розробити екоклас, де в замовленнях будуть лише авто з електродвигунами.Перший заступник міського голови Ігор Козаков, в свою чергу, зазначив, що у випадку залучення до роботи Uklon-Херсон електрокарів, міська влада сприятиме у встановленні станцій для заряду електромобілів.

Завантажити додаток Uklon можна тут.

Сьогодні сервіс Uklon працює у 16 містах України, здійснюючи понад 1,5 мільйони поїздок на місяць.

Uklon постійно долучається до благодійних справ. З 2015 року компанія підтримує українську армію, а 3% Uklon-драйверів по всій Україні-герої АТО.


Останні декілька років Uklon є логістичним партнером проєкт "Обедбезбед" від благодійного фонду "Жизнелюб". Кожного дня, Uklon-драйвери підвозять їжу у пункти роздачі гарячих обідів пенсіонерам в Києві.

Також Uklon є партнером фонду Happy Paw. Кожен день собаки та коти з різних притулків подорожують з Uklon до ветеринарів, на прогулянки або до нових господарів.