Управління капітального будівництва здійснює функціх замовника з будівництва капітальних мереж

Трав. 14 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Відповідно до рішення Херсонської міської ради від 22.02.2018 №1206, управління капітального будівництва Херсонської міської ради здійснює функції замовника по об'єкту“Будівництво інженерних мереж та споруд на території комплексної забудови мікрорайону Таврійського, обмеженоївул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії- Нестерова-Ворошолова, Космічною у м. Херсоні”.

Проектна документація розробляється Приватним науково-проектною фірмою "Херсонпроект" із наступними показниками:

Житловий квартал (280 садиб та громадські споруди) забезпечується водою питної якості відповідно до вимог ДСанПін2.2-4-171-10 із запроектованої артезіанської свердловини для якої встановлено пояси санітарної охорони. В межах І та ІІ поясів ЗСО об'єкти, що представляють небезпеку хімічного та бактеріологічного забруднення водоносного горизонту - відсутні.

Проектована мережа водопостачання закільцьована, на ній передбачено встановлення пожежних гідрантів.

Каналізація проектованого кварталу - господарчо-побутова, самопливна, з відведенням стоків на проектовану каналізаційну станцію. Глибина закладання КНС -7 м. Територія КНС огороджена.

Загальна протяжність каналізаційної мережі на території комплексної забудови становить 6,7 км.

Реалізація проектованої діяльності не здійснить істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Вплив на атмосферне повітря, водне середовище, ґрунти рослинні та тваринний світ при виконанні будівельних робіт в районі будівництва не зробить істотного впливу на забруднення. В зоні проведення робіт багаторічні зелені насадження не вирубаються.

Для захисту навколишнього природного середовища передбачаються всі необхідні заходи.

Під час діяльності управління капітального будівництва Херсонської міської ради зобов'язується виконувати проектні рішення у відповідності з нормами та правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

З питаннями та зауваженнями звертатись до замовника будівництва за телефоном (0552) 22 44 63.