Управління споживчого ринку звертає увагу керівників підприємств на зміни у вимогах щодо протиепідемічних заходів

Січ. 16 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Управління споживчого ринку звертає увагу керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, ринків і ринкових містечок  на зміни у вимогах протиепідемічних заходів.

 Вони стосуються розширення переліку товарів, що дозволені для торгівлі, товарами побутової хімії та друкованими засобами масової інформації. 

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» суб’єктам господарювання,  які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення  з 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. на території України розширено перелік товарів і послуг.

Звертаємо вашу увагу, що у підпункті 4 пункту 3 (що стосується списку дозволених для торгівлі товарів):

1) абзац другий викладено в такій редакції:

“торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, засобів захисту рослин на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;”;

2) доповнено підпункт абзацом такого змісту:

“виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;”.