Управлінням споживчого ринку міськради проведено засідання ради директорів ринків та ринкових містечок

Серп. 11 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

8 серпня управлінням споживчого ринку міської ради проведено засідання ради директорів ринків та ринкових містечок за участі керівників міського відділу поліції Головного управління  національної поліції у Херсонській області, Управління патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції, підприємства торгівлі, представників міських і районних у місті Херсоні рад.

На засіданні обговорювалося питання взаємодії керівництва ринків та ринкових містечок, підприємств торгівлі з виконавчими органами міської та районних у м. Херсоні рад і правоохоронними органами стосовно ліквідації стихійної торгівлі у місті.

Керівники ринків висловили готовність надати селянам та городянам, які вирощують власну сільгосппродукцію, соціальні місця для торгівлі на ринку. Зокрема, Центральний ринок може прийняти торговців зі стихійного ринку та надати 20 соціальних місць,  40 місць для торгівлі м'ясом, 60 – молочною продукцією.

Крім того, директори ринків і ринкових містечок на час проведення рейдів готові співпрацювати із Комісією з питань упорядкування роботи торговельної мережі, ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі, контролю за станом благоустрою в м. Херсоні стосовно переведення осіб, що торгують у не встановлених місцях, на вільні соціальні місця на території ринків.

Серед розглянутих на засіданні питань також ситуація, що склалася на Привокзальній площі, та організація у місті оптового ринку із продажу сільськогосподарської продукції та продукції місцевих виробників із транспортних засобів.

Найближчим часом у місцях здійснення несанкціонованої торгівлі буде розміщено інформаційні дошки про небезпеку, що загрожує мешканцям міста при купівлі неякісної продукції з рук. Зокрема, такі інформаційні дошки буде встановлено на вул. Патона, вул. Шенгелія, просп.200-річчя Херсона та інших.

Правоохоронним органам рекомендовано активізувати роботу стосовно ліквідації стихійної торгівлі в місті, здійснювати постійне патрулювання визначених місць та проводитизгідно із чинним законодавством, вилучення товарів та предметів торгівлі (важелів, столів, палаток тощо) у порушників.