Увага! Будьте обережними під час відвідування лісів та відпочинку на природі

Квіт. 28 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Теплі погодні умови сприяють відпочинку на природі, особливо в період травневих свят. Через недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку зростає загроза виникнення пожеж на відкритих територіях.

У зв’язку із цим напередодні свят, відділ з питань цивільного захисту м.Херсона міської ради звертається до мешканців міста з проханням бути обережними під час відвідування лісів та відпочинку на природі.

Пам’ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні залишки, багаття дозволено розводити тільки в спеціально відведених для цього місцях.

Категорично заборонено спалювати сміття у лісових насадженнях, залишати легкозаймисті матеріали, кидати у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.

Якщо Ви вирішили розвести багаття на дачній або присадибній ділянці, то робити це можна лише на відстані не ближче 15м від будівель, постійно контролюйте процес горіння та майте поруч запас води для гасіння. Залишки багаття не забудьте ретельно загасити піском чи водою.

Дії при виникненні пожежі в екосистемах:

- не панікуйте та не приймайте поспішних необдуманих рішень;

- із небезпечної зони, до якої наближається полум’я, виходьте швидко, перпендикулярно напряму поширення вогню;

- будьте обережні в місцях загоряння високих дерев, вони можуть завалитися та травмувати Вас;

- незначний вогонь спробуйте загасити водою, ґрунтом, піском або щільною тканиною;

- обов’язково повідомте пожежно-рятувальну службу по тел.: «101» про місце, розміри та характер пожежі.

Забороняється відвідувати ліс у пожежонебезпечний період, про що повідомляється в засобах масової інформації та на стендах перед в’їздом у ліс.

Також звертаємо увагу населення, що купальний сезон відкривається щороку з першого червня та застерігаємо, що купатися у непристосованих для цього місцях категорично заборонено.