В.Сальдо: «Незаконного будівництва тут не буде»

Трав. 17 2012 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Ранком на «гарячу лінію» міського голови надійшло повідомлення про те, що у дворах між житловими будинками, розташованими на перехресті вулиць Гмирьова та Пугачова, почалися якісь будівельні дії та робітники руйнують дитячий майданчик. За розпорядженням Володимира Сальдо, на місце негайно виїхали представники виконкому міської ради. Туди ж прибули і співробітники міліції.

Повного пакета документів у підрядника не виявилося. Більше того, будівництво могло спровокувати руйнацію вже наявних в окрузі будинків. До того ж, неподалік від місця розпочатого будівництва знаходиться Центральна дитяча бібліотека, що входить до мережі центральної бібліотечної системи міста. Бібліотека обслуговує близько 5 тис. дітей, і через будівельні роботи теж могла постраждати.

Крапку в цьому питанні поставив мер Херсона Володимир Сальдо.

Кілька років тому ми з вами домовлялися таким чином, якщо на цьому місці й з’явиться якась будова, то це буде тільки після узгодження питання з вами, тобто після громадських слухань. Їх не було. Тож, будівельники зараз зупиняють роботи, збираються та відвозять із двору техніку. А вже зруйновані об’єкти забудовник зобов’язаний буде відновити. Незаконного будівництва тут не буде.

Володимир Сальдо

Після втручання керівника міста, робітники підкорилися та згорнули всі роботи. Мер нагадав городянам, які зібралися, номер телефону своєї приймальні та у випадку нових труднощів просив негайно дзвонити йому безпосередньо.