Vodafone пропонує кожному з 9 000 херсонських медиків 10 ГБ інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні

Черв. 2 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Vodafone пропонує кожному з 9 000 херсонських медиків 10 ГБ інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні Vodafone пропонує кожному з 9 тисяч херсонських медиків 10 ГБ мобільногоінтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні,включаючи міські мережі. Послуга оновлюватиметься кожного місяця автоматично.

Також Vodafone безкоштовно надає медикамбезлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) та месенджерів (текстові та графічні повідомлення у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat).

Відтак, більше 9 тисяч медичних працівників з 41 медичного закладу на території Херсона можуть скористатись бонусами від мобільного оператора.

Для того, щоб ними скористатись, лікарям необхідно відправити SMS на номер 7777 або заповнити заявку наhttp://likar.vodafone.ua.Безкоштовні хвилини, гігабайти і доступ до соціальних мереж та месенджерів будуть призначені протягом п'яти днів після верифікації номера Національною службою здоров'я України (НСЗУ). Використовувати їх можна буде протягом 30 днів з моменту призначення. Про призначення послуг кожен абонент отримає SMS-повідомлення.

«І клієнти Vodafone, і країна в цілому, отримують нашу підтримку. Практично з початком карантину, ми забезпечили безкоштовний доступ до популярних мессенджерів і розважально-освітніх сервісів всім клієнтам, надали медикам безкоштовний зв'язок та інтернет, можливості для інформаційних розсилок МОЗ, забезпечили безкоштовним зв'язком в роумінгу наших лікарів, які вирушили на допомогу до італійських колег, виділили 33 мільйони гривень на закупівлю апаратів ШВЛ і засобів захисту для лікарень України. У співпраці з УВКБ ООН надали безкоштовний доступ до мобільного зв'язку найбільш незахищеним верствам населення на сході України. Загальна сума нашої допомоги країні, включаючи пряму фінансову допомогу і вільний доступ до послуг зв'язку, на сьогодні становить 63 млн гривень», зазначила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

«Ми, звичайно, вітаємо такі ініціативи. Дуже приємно, що зараз ніхто не стоїть осторонь проблеми. Медики кожного дня рятують життя людей, і зараз їм особливо важко. Чи то будуть бонуси від мобільних операторів, чи десяток костюмів або й кілька масок від волонтерів, чи просто слова вдячності нашим лікарям - це все однаково важливо. Бо у сьогоднішній боротьби з пандемією медичні працівники - справжні супергерої», - прокоментував перший заступник міського голови Ігор Козаков.