Володимир Миколаєнко передав музею засоби захисту з Революції Гідності

Лют. 19 2015 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

В обласному краєзнавчому музеї відбулася зустріч учасників Майдану, серед яких депутати міської ради від «ВО «Батьківщина» Олег Акимченков, Станіслав Трошин, Віктор Гаврилюк та громадські діячі  Павло Гавриш (НРУ), Олег Гаврилко («ВО «Свобода»), Віталій Урбанський  («Сокіл»)  тощо, з учнівською та студентською молоддю. Зустріч пройшла у форматі «круглого столу».

На початку зібрання директор музею отримала для поповнення експозиції про події листопада 2013 - лютого 2014 років засоби індивідуального захисту, якими міський голова Володимир Миколаєнко користувався 18-20 лютого минулого року, під час подій Революції Гідності на Майдані Незалежності в Києві – каску та бронежилет. Павло Гавриш передав музею прапор ЄС, який щоденно підіймали на херсонському Майдані.

Під час зустрічі її учасники подивились відеореквієм Небесній сотні, поспілкувалися про здобутки Революції Гідності та ті напрями роботи по змінам в країні і суспільстві, по яким ще не досягнуто кінцевого результату. Студенти і учні отримали вичерпні відповіді на власні запитання, мали змогу переглянути фотовиставку, присвячену учасникам київського та херсонського Майданів.