Володимир Миколаєнко привітав медичних працівників із професійним святом

Черв. 16 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Відзначення професійного свята медичного працівника у третю неділю червня закріплено Указом Президента України №281/94 від 03.06.1994. Цьогоріч воно припадає на 18 червня.

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, міський голова Володимир Миколаєнко привітав колектив міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського з професійним святом.

 

З нагоди свята у актовій залі клінічної лікарні відбувся концерт.

Кращих працівників медичної галузі було відзначено Почесними грамотами Херсонського міського голови тауправління охорони здоров'я Херсонської міської радиза сумлінне виконання службових обов'язків, відданість справі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення здоров'я населення міста, та з нагоди Дня медичного працівника, а також Подяками.

«Всі професії від людей і лише три – від Бога: вчити, лікувати, судити. Одного разу зробивши крок до професії від Бога – професії лікувати, - ми присвятили себе служінню людям. Ми знаємо, яка це непроста професія, скільки вона часом приносить розчарувань, смутку та сліз. Але скільки вона приносить щастя та радості, коли ми допомагаємо народитись здоровому немовляті під час важких пологів, після важкої операції виходити хворого,  подовжити життя ветерану… Щастя цих хвилин не зрівняне ні з чим», - зазначила Людмила Ломако, головний лікар комунального закладу«Херсонськаміська клінічналікарняім. О.С. Лучанського».