Володимир Миколаєнко зустрівся з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС та їх сім'ями

Груд. 13 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся із ліквідаторами та їх сім'ями. Під час зустрічі хвилиною мовчання вшанували загиблих та обговорили проблеми міської спільноти.

Володимир Миколаєнко нагадав, що у місті передбачені кошти на компенсацію пільгового проїзду у транспорті та щорічна одноразова фінансова допомога  ліквідаторам та їхнім сім'ям.

"Це найменше, що  може зробити місто для людей, що ціною власного здоров’я  знешкоджували наслідки техногенної катастрофи»,- зауважив міський голова, звертаючись  під час зустрічі до присутніх.

За інформацією управління соціальної політики, загалом у місті виділили на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, трохи більше 1 млн грн.

Окрім міських соціальних програм для постраждалих унаслідок ЧАЕС, у Херсоні також функціонують програми обласного та державного фінансування.

Довідка. День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.