Володимир Миколаєнко зустрівся з представниками компанії Google

Лют. 27 2015 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Відбулася зустріч міського голови Володимира Миколаєнка з представниками компанії Google Україна. Під час зустрічі були обговорені шляхи підвищення результативності співпраці міської влади з компанією, зокрема необхідність оновлення міської мапи округів та впровадження нових інтерактивних карт міста з метою полегшення надання мешканцям Херсону адміністративних послуг враховуючи досвід їх впровадження самоуправліннями по всій Європі.  

Міський голова подякував громадськості за низку семінарів для працівників державних установ та органів місцевого самоврядування, які відбулися на базі виконкому Херсонської міської ради спільно з ХОБФ «Об’єднання».  На його переконання, навчання службовців використовувати сучасні інтернет – технології в повсякденній роботі допоможе ефективніше взаємодіяти з громадою міста. Окрему увагу Володимир Миколаєнко приділив важливості семінарів для бізнесу: «В сучасних умовах херсонським підприємцям просто необхідно мати навички в просуванні власного бізнесу у всесвітній мережі. Ми сприяємо подібним заходам, бо прибуток наших «приватників» – це надходження до міського бюджету і нові можливості для міста».

Зі свого боку директор по зв’язках з органами державної влади Google Україна Олег Якимчук подякував міському голові за повне та постійне сприяння реалізації проектів Google на Херсонщині і висловив впевненість в продовженні ефективної співпраці та спільної  реалізації проектів для бізнесу, серед яких клініка сайтів з залученням веб-майстрів з усього світу.