Володимир Миколаєнко: Завод "Мікрон" має призупинити свою діяльність до моменту отримання усіх дозвільних документів та установки необхідних фільтрів

Серп. 21 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

"Поки завод "Мікрон" не отримає усіх дозвільних документів та не встановить необхідні фільтруючі установки на підприємстві, ні про яке ведення діяльності, гадаю, не може бути й мови", - відзначив міський голова Володимир Миколаєнко, зустрівшись сьогодні із керівництвом заводу.

Нагадаємо, мешканці будинків, розташованих поруч із заводом, що займається виготовленням добавок для ремонту асфальту, скаржаться на велику кількість пилу і пов'язують це саме з діяльністю підприємства.

Керівник ТОВ "Завод "Мікрон", у свою чергу, відзначив, що наразі підприємство закупило фільтруючі установки, монтаж яких має завершитися на наступному тижні. Після цього, за його словами, будуть зняті проби повітря.

"Ми також чекаємо інформацію стосовно викидів у повітря, тому я наполягаю, аби підприємство призупинило свою діяльність до того, поки ми не отримаємо результатів рівня забрудненості повітря та поки ви не встановите необхідні фільтри. Обурення людей у цій ситуації цілком справедливе", - підкреслив міський голова.