Введення воєнного стану на роботу міста не вплине

Груд. 4 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Впродовж воєнного стану місто працюватиме в штатному режимі.

Введення воєнного стану – це превентивний захід, який дає можливість більш ефективно відреагувати на загрозу з боку Російської Федерації та не втратити час.

Виконавчі органи Херсонської міської ради, комунальні підприємства та заклади міста працюватимуть у штатному режимі та забезпечуватимуть стабільну життєдіяльність міста.

Ніяких конфіскації майна, примусової трудової повинності чи поселення військових у квартирах цивільних не планується. Просимо не поширювати недостовірну інформацію та перевіряти її джерела.

Якщо ви помітили підозрілих осіб, невідомі або вибухонебезпечні предмети, повідомте про це правоохоронні органи та органи влади.

Як відомо, 26 листопада 2018 року Президентом України видано Указ за № 393 "Про введення воєнного стану в Україні", який  затверджений відповідним Законом України від 26.11.2018 №2630-VІІ, з таким застереженням, що воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Зазначений Указ Президента не передбачає жодного обмеження прав і свобод громадян.Тому, якщо не буде відкритого вторгнення Російської Федерації, ніякого обмеження громадянських прав не станеться.