Як Херсон бореться з негодою

Бер. 3 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Вночі КП "Дорожник" розчищав вулиці міста від снігу 5 грейдерами, 4 тракторами та 4 снігоприбиральними машинами.

Повністю зачищено найбільш завантажені транспортом площі - пл. Перемоги та пл.Ганібала, через які проходить левова частка транспортного сполучення з Таврійського та Шуменського мікрорайонів.

Наразі розчистка грейдерами, за словами директора КП "Дорожник" Валентина Чеснокова, більше неможлива, оскільки така техніка не може зчищати шар снігу менше 5 см.

Із 13:00 на розчистку вийдуть 11 одиниць техніки КП "Дорожник", "Камелії", "Кайсару", "Євродор-Інвест". Вони прибратимуть снігову "кашу" до пониження температури, яке синоптики обіцяють на вечір. Тоді дороги оброблятимуть піщано-сольовою сумішшю. Нагадуємо, що за рухом снігоприбиральної техніки можна слідкувати он-лайн за допомогою банеру "Дорожник" (головна сторінка сайту Херсонської міської ради, справа).

Через аварію на внутрішньоквартальній мережі Херсонської ТЕЦ відсутнє опалення у 7 будинках в межах вул.Чорноморської-вул.Університетської-просп.Текстильників-вул.Перекопської. Підтоплено підвал будинку по вул.Перекопській,155. За словами голови Дніпровської районної ради Владислава Кондратова, співробітники ТЕЦ ще вчора обіцяли перекрити мережі, але не виконали обіцянки. Через це відбулось підтоплення підвалу будинку. Сьогодні зранку мережі перекрили, усунути несправності обіцяють до кінця дня.

Нагадуємо, що у місті функціонують пункти обігріву – на просп. Святих Кирила та Мефодія, 16-а та по вул. Вишневій, 12. Учора там отримали прихисток 67 безхатченків.

Закликаємо херсонців не бути байдужими до безпритульних та приносити до пунктів обігріву теплий одяг, харчі, засоби особистої гігієни.

Шановні херсонці! Будьте уважні на доргах. По можливості, лишайте автівки вдома, у протилежному випадку - не паркуйте їх на узбіччях доріг, оскільки це заважає роботі комунальників.

Переходьте вулицб лише у місцях пішохідних переходів, не наближайтесь впритул до будинків та споруд.

У разі виникнення екстрених ситуацій звертайтеся за номерами телефонів: 15-80, (050) 309 1580, (097) 202 1580.

Диспетчерська служба КП «Дорожник» - (0552) 29 16 69

Номер телефону єдиного міського травмпункту клінічної лікарні ім. А. та О. Тропіних (вул.Комарова, 2) – (0552) 22 55 39