Юристи “ІРЦ “Правовий простір” перейшли на дистанційні методи безоплатної правової допомоги

Бер. 23 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У зв’язку з оголошенимвУкраїні карантином,юристи“ІРЦ “Правовий простір”перейшли на дистанційні методи безоплатної правовоїдопомоги.

Так, на період дії карантину юристи Херсонського офісу МПР при ГО «ІРЦ «ПРАВОВИЙ ПРОСТІР» та “Білозерський центр регіонального розвитку”, що надають безоплатну первинну правову допомогу в каб.115 по пр.Ушакова,37 (будівля Херсонської міської ради) працюють дистанційно.

Звертайтеся:

– за телефоном:+38 (099) 468-38-48, графік роботи:з понеділка по четвер з 9:00 до 17:00.

– через Фейсбук-сторінку ГО:https://www.facebook.com/legalspace.org

– через електронну пошту:kherson2@ldn.org.ua

Згідно ст. 7Закону України«Про безоплатну правову допомогу», безоплатна первинна правова допомога- це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) надання правової інформації;

2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Також буде посилена інформаційно-просвітницька робота, зокрема, інформування громадян про їхні права та механізм їх захисту через сайт організації “Правовий простір” (http://legalspace.org/), FB-сторінку  (https://www.facebook.com/legalspace.org/), інформаційні ресурси партнерських організацій.

 *Безоплатна первинна правова допомога надається в рамках Програми соціального захисту населення Херсонської міської ради.