З 1 квітня проводитиметься призов громадян на строкову військову службу

Бер. 25 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

 З 1 квітня по 30 червня 2019 року проводитиметься призов громадян України на строкову військову службу. Про це повідомляє Херсонський об’єднаний міський військовий комісаріат.

 1. Явці на призовну дільницю м. Херсона підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1992 - 2000 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: провулок Йосипа Пачоського,72 (провулок Спартаківський,72) у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату до 12 квітня 2019 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Херсон, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю м. Херсона.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.