За минулий тиждень вивезено 708 куб.м сміття та листя з вулиць міста, знесено 8 дерев та виконано капітальний ремонт електромереж зовнішнього освітлення на 4 об'єктах

Лист. 14 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Протягом минулого тижня, з 6 по 10 листопада, підрядними організаціями департаменту житлово-комунального господарства виконувались роботи з прибирання прибордюрної частини доріг механізованим та ручним способом, прибирання випадкового сміття з зелених зон, очищення урн від сміття. Також проводяться роботи з очищення зелених зон від листя. На міське сміттєзвалище вивезено 708 куб.м  сміття та листя.

Підрядною організацією ПП «Комплектавтодор» виконано роботи з обрізки 21 дерева за адресами: вул.Привокзальна,7, Фестивальна,3, Будівельників,1-а, пров. Береговий. Також знесено 8 дерев на вулицях Університетській та Гімназичній.

Комунальним підприємством «Херсонміськсвітло» виконано поточний ремонт на провулку Успенському, а підрядним підприємством департаменту житлово-комунального господарства виконано капітальний ремонт електромереж зовнішнього освітлення на 4-х об’єктах: вул. Покришева,55 і 57, Карбишева,30 (школа №41), Івана Богуна,56, Робоча 201 і 201-а.