За рахунок міського бюджету херсонським рятувальникам придбали апарат для захисту легенів

Черв. 15 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Херсонській обласній комунальній аварійно-рятувальній службі передали апарат стисненого повітря для проведення заходів при забрудненні навколишнього природнього середовища. Коштує такий апарат 35 тисяч гривень, гроші на нього виділені із міського бюджету за цільовою програмою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2016-2020 роки.

"Це засіб захисту легенів, частіше за все використовується для демеркуризації (збирання ртуті), ліцензію на такі роботи має лише Херсонська обласна аварійно-рятувальна служба. За допомогою такого апарату рятувальник може безпечно працювати 50-60 хвилин", - коментує командир служби Сергій Яценюк.

"Бажаю, щоб вам доводилось якомога рідше використовувати такі прилади, проте, у будь-якому випадку ми будемо впевнені, що рятувальники захищені", - відзначив міський голова Володимир Миколаєнко.

Також Володимир Миколаєнко пообіцяв, що міська влада і надалі підтримуватиме аварійно-рятувальну службу: "У найближчий час разом із Сергієм Яценюком та керівником відділу з питань цивільного захисту населення Олександром Лещенко визначимо, яке ще обладнання необхідне рятувальникам у першу чергу, і будемо виділяти на нього кошти за цільовою програмою".