Запрошення журналістів для участі в конкурсі "Національна премія «MEDIA etc.»"

Бер. 1 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

18 лютого стартувала Третя Національна премія«MEDIA etc.»,яка проводиться для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.«MEDIA etc.» (http://mediaetc.org/)ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Премія здобула визнання серед медійної спільноти. До складу журі та експертів входили представники наступних ЗМІ:ICTV,1+1, 5 канал, «Радіо-Ера» ФМ,«Корреспондент», «Деньги.UA»,телеканалу «112 Україна», радіостанції «Голос столиці», медіа-корпорація«RIA»та ін. Презентації конкурсів, їх перебіг досить широко висвітлювались ЗМІ, про що свідчать сотні друкованих статей, відеосюжетів та інтернет-публікацій. Церемонія нагородження«MEDIA etcза підсумками 2017 р. відбулась у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка

До участі запрошуються журналісти, котрі займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету:konkurs@mediaetc.ora.

Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.

Детальніша інформація за телефоном: 067-539-00-27