Затверджено міський бюджет Херсона на 2018 рік

Груд. 22 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Депутати Херсонської міської ради затвердили міський бюджет на 2018 рік. Відповідне рішення прийняли під час засідання сесії сьогодні, 22 грудня.

До затвердження пропонувався кошторис розміром 2 млрд 626 млн грн, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету - 2,5 млрд грн, доходи спеціального фонду міського бюджету - 102 млн грн, у тому числі бюджету розвитку - 7,7 млн грн.

Основним бюджетоформуючим показником для Херсона є податкові надходження - вони складають 1,2 млрд грн.

Велика частина фінансування передбачена на галузь освіти - 1,040 млрд грн. У частині видатків на неї питому вагу займає заробітна плата та оплата послуг за електроносії.

На галузь охорони зодоров'я передбачено 264 млн грн. З дpугoгo півpіччя плaнується фінaнсувaння пepвиннoї мeдичнoї дoпoмoги чepeз дepжaвний бюджeт.

На соціальний захист та соціальне забезпечення передбачено 483 млн грн. У тому числі - надання пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства, компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним, водним, залізничнимта електротранспортом, надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям, надання допомоги у зв'язку з вагітністю, пологами, по догляду за дитиною тощо.

На сферу культури планують витратити близько 73 млн грн, галузь спорту - 21, 3 млн грн.

"Цьогорічний бюджет на 23% більший за минулорічний. Ним передбачена закупівля комунального транспорту. Найближчим часом плануємо поповнити комунальний автопарк 10-ма тролейбусами та 40-50-ма автобусами. Звісно, бюджет складний, працювати буде складно. Будемо шукати можливість наповнювати міський бюджет. Вже є певні пропозиції для розподілу залишків - придбання медичного обладнання, будівництво мостопереходу", - підкреслив міський голова Володимир Миколаєнко