Завершено будівництво водозабору питної води для Комишан

Груд. 29 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Завершено будівництво водозабору для Комишан, тож відтепер мешканці селища споживатимуть якісну питну воду. Сьогодні відбулось урочисте відкриття водозабору.

Селище страждає від неякісної води з 50-х років минулого століття. Після будівництва Каховської ГЕС, водозабір, який подавав воду херсонцям,  став поступово засолюватися.  У 1953 році в місті Херсоні почали буріння артезіанських свердловин, проте Комишанам знову не пощастило. Пробурити свердловину під самим селищем не можливо було через те, що вода там ніколи не відповідала державним санітарним нормам.

На сьогодні готові вже усі 6 скважин та трубопроводи. Усі промивки трубопроводу будуть завершені орієнтовно до 10 січня.

Будівництво водогону тривало упродовж двох років та здійснювались шляхом співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Загальна вартість об’єкту склала 27,1 млн грн, з яких з місцевого бюджету Херсона виділено  8,4 млн грн. 

«Нарешті у Комишанах вода буде відповідати усім необхідним критеріям. Тепер ми ставимо перед собою завдання на наступний рік – добудувати корпус школи і попрацювати над централізованою каналізацією для селища», - зазначив міський голова Володимир Миколаєнко.