Заява про наміри будівництва

Серп. 21 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Відповідно до рішення Херсонської міської ради, управління капітального будівництва міської ради здійснює функції замовника по об'єкту “Будівництво загальноосвітньої школи № 23 та спортивного комплексу із плавальним басейном для ДЮСШ №6 в Таврійському мікрорайоні 4-А в м. Херсоні”. Проектна документація розробляється ТОВ «Інститут Харківпроект».

Проектом передбачається будівництво двох окремо розташованих будівель із відповідною інженерною інфраструктурою, а саме:

- 3-ох поверховий спорткомплекс з басейном (25х16м). Опалення даної будівлі в зимовий час здійснюється централізовано, в міжсезонні періоди передбачено автономне джерело опалення, що працює на твердому паливі. В будівлі розташовані зал для занять боксом, зал для силової підготовки, роздягальні, душові, передбачено ліфт для маломобільних груп населення, буфет.

- Школа на 600 місць, 20 класів, їдальня, актова зала, спортзал, інженерні інфраструктури – водопостачання, водовідведення, окрема трансформаторна електрична підстанція, а також супутня  шкільна інфраструктура (комплексні спортивні майданчики, розплідник плодово-ягідних рослин, майданчик метеграфічний, майданчик колекційно-селекційних шкільних заходів.  Планується централізоване опалення будівлі школи. Будівлі з’єднані між собою критим пішохідним переходом. Орієнтовна вартість будівництва вищевказаного об'єкта становить 324 881 998,00 грн.

Реалізація проектованої діяльності не здійснить істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Вплив на атмосферне повітря, водне середовище, ґрунти, рослинний і твариний світ при виконанні будівельних робіт локальний, нетривалий і не зробить істотного впливу на забруднення повітряного середовища в районі будівництва.

В зоні проведення робіт багаторічні зелені насадження не вирубаються.

Для захисту навколишнього природнього середовища передбачаються всі необхідні заходи.

При своїй діяльності управління капітального будівництва Херсонської міської ради зобов'язується виконувати проектні рішення у відповідності з нормами та правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

З питаннями та зауваженнями звертатись до замовника будівництва за телефоном (0552) 22 44 63.