Здійснено перевірку готовності диспетчерських служб об’єктів тепло-, електро-, газо-, водопостачання та водовідведення міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018

Жовт. 4 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту м. Херсона на 2017 рік, затвердженого розпорядженням міського голови від 29.12.2016 № 891р та наказу керівника Херсонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту від 31.08.2017 №7 представниками відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради та виконавчих органів районних у місті Херсоні рад 03.10.2017 здійснено перевірку готовності диспетчерських служб об’єктів тепло-, електро-, газо-, водопостачання та водовідведення міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

У ході перевірки з’ясовувались питання організації роботи диспетчерських служб та їх оснащення. Крім того, на об’єктах життєзабезпечення перевірялась наявність матеріальних запасів, необхідної техніки, сил та засобів, які залучатимуться для ліквідації аварійних ситуацій в осінньо-зимовий період.

За результатами перевірки встановлено, що всі об’єкти життєзабезпечення міста готові до виконання завдань із запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в умовах осінньо-зимового періоду.