Зі складними питаннями та ситуаціями – до міського голови

Груд. 2 2014 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради


Компромісні шляхи вирішення нагальних питань спільно шукали міський голова Володимир Миколаєнко та мешканці Херсона в ході чергового особистого прийому громадян.

Люди звертались з питань ремонту покрівель, надання житла та земельних ділянок, оренди земельної ділянки тощо. Міський голова доручив відповідним управлінням та службам в одних випадках виконати додаткове обстеження місць затікання з покрівлі, вирішити питання зарахування у квартплаті вартості ремонту ділянки покрівлі, сплаченої мешканкою квартири, в інших – допомогти з отриманням земельної ділянки учаснику бойових дій, поселенням у гуртожиток громадянина, у приватному будинку якого зараз неможливо мешкати через руйнування приміщення, приватизацією кімнат у гуртожитку сім’ї, яка прожила там понад 20 років, але за часів вселення не отримала усіх необхідних документів.

Найбільша кількість заявників – представників ветеранської організації заводу ім.Петровського завітала на прийом до міського голови з приводу виділення приміщення для зібрання ветеранів. «Ми розуміємо, наскільки важливо вам збиратись разом, спілкуватись, здійснювати організаційні заходи з допомоги нужденним, волонтерської діяльності. Обов’язково вирішимо це питання, будемо звертатись до депутатського корпусу, щоб рішенням сесії надали приміщення для вашої ветеранської організації», - зазначив Володимир Миколаєнко.