Зловживання під час моніторингу роботи херсонського бізнесу суворо заборонені - Ігор Козаков

Трав. 20 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

"Питання про те, яким чином буде здійснюватися перевірка на предмет дотримання санітарних норм, було головним у всіх без виключення підприємців, з якими я особисто спілкувався останніми днями. Відповідь: будуть не перевірки, а моніторинг дотримання протиепідемічних заходів. Зловживання під час моніторингу суворо заборонені. Бізнес має спокійно запрацювати у цих не простих обставинах", - наголосив перший заступник міського голови Ігор Козаков, зустрівшись із місцевими підприємцями.

Для зручності та оперативності роботи розроблено чати. У них викладені нормативні документи, які регламентують діяльність підприємців. Там можна оперативно отримати відповіді на всі запитання.

Чати:

- для рестораторів -https://t.me/joinchat/F_xJkkklKNLXE28luoOMAw 

- для товаровиробників та підприємців, що здійснюють виносну торгівлю -https://t.me/joinchat/F_xJkkklKNLXE28luoOMAw 

- для підприємців сфери побутових послуг -https://t.me/joinchat/AAAAAETAShSw177gnS4h0A

"Наша мета – допомогти налагодити нормальний режим роботи згідно із законодавчими нормами, які діють в період карантину (а не складання адмінпротоколу чи штрафування)", - підкреслив Ігор Козаков.

Моніторинг діяльності здійснюється «комісійно» - із представниками поліції, Держспоживслужби, інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста та управління споживчого ринку міськради (рішення виконкому № 166, від 16.04.2020).

У представників комісії по моніторингу будуть посвідчення. Моніторитися буде лише те, що визначено в постанові (запас масок, дезінфікуючого засобу із рекомендованою композицією, інформація, коли була здійснена закупка ЗІЗ, тощо).

"Закликаю підприємців ще раз уважно ознайомитися із рекомендаціями санітарного лікаря, постановами Уряду, знати свої обов’язки та права. Я неодноразово наголошував на зустрічах, що не дозволю перенавантажувати бізнес перевірками. Але захиститися від «фейкових перевірок» ми можемо тальки разом. Тому, будь ласка, не соромтесь попросити посвідчення у перевіряючих, задавати їм запитання та говорити про проблеми, з якими стикаєтесь", - звернув увагу перший заступник міського голови.