Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Зоя Бережна – лідер соціологічних опитувань.

Лют. 10 2014 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Зоя Бережна – лідер соціологічних опитувань.

До такого висновку прийшли в  ХОО “Комітет виборців України” , проводячи в грудні опитування серед городянна тему «2013 в роботі депутатів: оцінка виборців». В опитуванні, взяло участь 500 городян у віці старше 18 років.

За результатами опитування в.о херсонського міського голови Зоя Бережна – самий відомий депутат міської ради – 47,9%. За нею прямує Олексій Урсуленко – 10.7%.

Роботу в.о херсонського міського голови по благоустрою міста (роботу фонтанів, висадку квітів , озеленення тощо) позитивно оцінили 26.4% херсонців. На другому за популярністю місці з 16,8% голосів йде відкриття ТРЦ «Фабрика». 15,4% городян серед досягнень називають відновлення у 2013 році цілодобової подачі води.

 Також респонденти мали оцінити за п’ятибальною шкалою роботу в.о. міського голови Зої Бережної в 2013 році загалом :

3,2 %– оцінили роботу на відмінно,

15,4% - поставили четвірку,

41.9% - на задовільно .

Відтак ,позитивно роботу в.о. міського голови Зої Бережної оцінили 60.5 відсотків херсонців. У порівнянні з 2010 роком майже такий відсоток городян ( 61% ) схвалювали роботу Херсонського міського голови Володимира Сальдо.

 Також, серед питань на які мали відповісти респонденті було й таке: « Якби в найближчу неділю відбулися вибори міського голови, за яку кандидатуру Ви б віддали свій голос?». Опитуваним запропонували список з восьми прізвищ та можливість, вписувати свої кандидатури.  За результатами  перемогла в.о. міського голови Херсона Зоя Бережна, набравши 12,8%.  При цьому вона поліпшила свій же результат річної давності на 11,2% (дані минулого року - 1,6%.).  І випередила  найближчого конкурента Ігоря Семенчева майже вдвічі (6%).