Зустрічайте «Литературный пароход»!

Трав. 22 2012 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Зустрічайте «Литературный пароход»!

За такою назвою проходить спільний російсько-український проект, приурочений до відзначення 15-ї річниці підписання Угоди про дружбу, співробітництво та партнерство між Росією і Україною.

Протягом трьох тижнів, з 16 травня по 6 червня, відомі українські та російські письменники, журналісти, літературознавці, видавці здійснять творче турне на «Литературном пароходе» та відвідають Канів, Черкаси, Каменку, Кременчук, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Нову Каховку, Херсон, Миколаїв, Одесу.

В проекті беруть участь Віктор Шендерович, Ігор Іртеньєв, Марія Вайсман, Максим Амелін, Олександр Кабаков, Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лесь Подервянський, Борис Бурда, Сергій Жадан, Ірена Карпа та ін.

В Херсоні «Литературный пароход» перебуватиме 1-2 червня. За програмою заходів проекту, передбачені зустрічі з дітьми-поетами, перекладачами, публічна дискусія «СМИ. Креатив/талант/ремесло», круглий стіл «Доступы к литературе. Библиотеки, магазины, интернет», майстер-клас «Сила слова», передача книг до бібліотек тощо.